Zavolejte nám    603 951 581

RCPV logo
> Index > Kontakty > O nás > Fotogalerie

Fotografie z akcí a rekvalifikačních kurzů

Prohlédněte si fotogalerii z akcí, kterých jsme se zúčastnili. Na fotografiích jsou zachyceny akce:

 

  • Společenský večer s panem režisérem Zdeňkem Troškou v hotelu Diplomat v Plzni.
  • Módní přehlídka realizovaná ve prospěch dětského domova (rozhovor při přehlídce, průběh módní přehlídky, muži měli úspěch). Součástí přehlídky byla i prezentace kadeřníků, předvádění šperků, líčení před zahájením módní přehlídky, závěr módní přehlídky (defilé modelek a modelů), závěr módní přehlídky, která byla realizována ve prospěch Dětského domova Delfínek v Trnové u Plzně.
  • Předvádění kolekce luxusního butiku v Plzni

Rekvalifikační kurz Holičské a kadeřnické práce

Rekvalifikační kurz Kosmetické služby

Na fotografiích je zachycen Rekvalifikační kurz "Kosmetické služby" (Praktická, teoretická část výuky), Předváděcí akce na Výstavě 2009, Závěrečné zkoušky, ukončení kurzu.

Rekvalifikační kurz Manikúra včetně nehtové modeláže

Praktická část výuky rekvalifikančího kurzu Manikúra včetně nehtové modeláže, tréning nehtové modeláže, kontrola práce, výklad teoretické části, předváděcí akce, zdravotní část rekvalifikačního kurzu.

Rekvalifikační kurz Masáže

Teoretická příprava obor masér, procvičování základních dovedností, závěrečná zkouška obor masér.

 

Pochvalné hodnocení kurzů od účastníků rekvalifikace

Pedagogické minimum pro instruktory odborného výcviku

 

Rekvalifikační kurz Pedikúra včetně nehtové modeláže

Pedikúra, praktická část, nácvik - masáž, konečné ošetření, příprava na závěrečné zkoušky, procvičování ve Studio Claudie, které je nedílnou součástí rekvalifikačního centra, Spolupráce s firmou GOHWEL a GERLACH, Závěrečná konzultace před závěrečnou zkouškou, Záverečné zkoušky pedikúra, kosmetika,manikúra a nehtová modeláž.

Zájmový kurz Vizážistika

Líčení před módní přehlídkou, Materiál a vybavení pro vizážistiku, Příjemná proměna po poradenství a vizážistice, Výuka při rekvalifikačním kurzu "Vizážistika", Končná úprava.

 

 

Hlídání dětí!

 

 

V současn době nerealizujeme.

Plzeň

 

Nabízíme kvalifikační kurzy v Plzni. Regionální centrum profesního vzdělávání (RCPV) bylo založeno v roce 1998. Jsme profesionální vzdělávací centrum s tradicí. Máte zájem o kvalifikační kurzy v Plzni?

 

Kontaktujte nás!

 

 

Video